Select Page

nová KOLEKCE

V roku 2020 došlo k významnému rozšíření nabídky kosmetických krytů ART4LEG. Pro lepší přehlednost je najdete ve 4 produktových řadách.

Kryt protézy ART4LEG má anatomický tvar. Jedinečný tvar a povrch krytu protézy vystihuje charakter a životní styl osobnosti, pro kterou byl navržen. Vzhled krytu může být hladký, perforovaný, vzorovaný, nebo organických tvarů inspirovaných přírodou.  
Personifikovaný kryt z odolného plastu je k samotné protéze končetiny připojen  pomocí silných magnetů. Magnety drží spolu přední a zadní panel krytu a zároveň umožňují jednoduché sejmutí krytu z protézy. Sofistikovaná funkcionalita a jedinečný vzhled krytu inovativním způsobem přiznávají náhradu končetiny, pomáhají zvyšovat sebevědomí osoby s protézou a rozšiřují tak protetické pomůcky o zcela nový rozměr.

 

PURE BEIGE

Kryty PURE

Kryty AIRY

Kryty SOLID

Kryty ORGANIC

rozšířená nabídka

více než 50 modelů

Nové vzory, nová povrchová úprava, nové barvy

Více barev, více vzorů, více jemnosti

Objevte více kreativity

Objevte více dobrodružství

Více tvarů, více robustnosti, více dobrodružství

Technologie 

Kryty protéz ART4LEG přizpůsobené na míru zákazníkovi jsou vyrobené technologií 3D tisku z odolného plastu na průmyslové 3D tiskárně tzv. výrobní řady. 3D skenování je obvykle použito při designu a personifikaci krytu. Pro docílení konečné podoby krytu dochází k dalším povrchovým úpravám. Kryt je barevně upraven lakováním nebo jinými postupy. U modelů PURE Creative je nanášena grafika pomocí speciální folie.

Jak objednat

DOPORUČENÉ POUŽÍVÁNÍ

ZÁRUKA 

OTÁZKY ?

    FAKTURAČNÍ ADRESA
    U Pekařky 484/1A, 180 00 Prague
    +420 603 796 248
    art4leg@art4leg.com