Select Page

KOLEKCE 2020

V roku 2020 dochází k významnému rozšíření nabídky designových krytů ART4LEG. Pro lepší přehlednost je najdete ve 4 produktových řadách.

Designový kryt ART4LEG má anatomický tvar. Jedinečný tvar a povrch krytu protézy vystihuje charakter a životní styl osobnosti, pro kterou byl navržen. Design krytu může být čistý, perforovaný, vzorovaný, nebo organických tvarů inspirovaných přírodou.  
Personifikovaný kryt je k samotné protéze dolní končetiny připojen  pomocí silných magnetů. Magnety drží spolu přední a zadní panel krytu a zároveň umožňují jednoduché sejmutí krytu z protézy. Stylový design a sofistikovaná funkcionalita krytu umožňují rozšířit protetické pomůcky o zcela nový rozměr.

 

 

 

PURE BEIGE

Kryty PURE

Kryty AIRY

Kryty SOLID

Kryty ORGANIC

exkluzivní nabídka

Získejte slevu 20% 

Objednejte do konce října 2020

Více barev, více vzorů, více jemnosti

Objevte více kreativity

Objevte více dobrodružství

Více tvarů, více robustnosti, více dobrodružství

Technologie 

Designové kryty protéz přizpůsobené na míru zákazníkovi jsou vyrobené technologií 3D tisku z odolného plastu na průmyslové 3D tiskárně tzv. výrobní řady. 3D skenování je obvykle použito při designu a personifikaci krytu. Pro docílení konečné podoby krytu je potřebný post-processing. Kryt je obvykle barevně upraven lakováním.
U modelů PURE Creative je nanášena grafika pomocí speciální folie.

Jak objednat

DOPORUČENÉ POUŽÍVÁNÍ

ZÁRUKA 

OTÁZKY ?

  FAKTURAČNÍ ADRESA
  U Pekařky 484/1A, 180 00 Prague
  +420 702 240 912
  art4leg@art4leg.com

  KONTAKTNÍ ADRESA
  ART4LEG, Pobřežní 249/46
  186 00 Prague 8 – Karlin
  Czech Republic